Wella Professionals Tónovací pěna na vlasy pro muže 60 ml + šampon na vlasy 30 ml SP Men (Gradual Tone) hnědá

262 

Wella Professionals Tónovací pěna na vlasy pro muže 60 ml + šampon na vlasy 30 ml SP Men (Gradual Tone) hnědá s pečetí kvality od Wella Professionals lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Wella Professionals Tónovací pěna na vlasy pro muže 60 ml + šampon na vlasy 30 ml SP Men (Gradual Tone) hnědá aktuálně výhodně za 262 Kč.

Katalogové číslo: 8005610580654 Kategorie: , Štítek:

Popis

Wella Professionals Tónovací pěna na vlasy pro muže 60 ml + šampon na vlasy 30 ml SP Men (Gradual Tone) hnědá od společnosti s předním postavením na trhu Wella Professionals jde u nás právě teď pořídit výhodně. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Tónovací repigmentační pěna pro muže, která umožňuje postupný návrat k přirozené barvě vlasů. Hlavní výhodou je diskrétnost tónovací pěny! Nikdo si procesu dodání vlasům nového pigmentu nevšimne. Obarvení je viditelné postupně, čím častěji se opakuje, tím je efekt intenzivnější.

 

Informace o produktu

  • Značka: Wella Professionals
  • EAN: 8005610580654
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Wella Professionals Tónovací pěna na vlasy pro muže 60 ml + šampon na vlasy 30 ml SP Men (Gradual Tone) černá
Wella Professionals Tónovací pěna na vlasy pro muže 60 ml + šampon na vlasy 30 ml SP Men (Gradual Tone) hnědá
262