Wella Professionals Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml

220 

Wella Professionals Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml od spolehlivého výrobce Wella Professionals . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Wella Professionals Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml momentálně v akci za 220 Kč.

Katalogové číslo: 8005610676159 Kategorie: Štítek:

Popis

Wella Professionals Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml od tohoto předního výrobce Wella Professionals , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Voděodolný sprej účinně ochraňuje vlasy a barvu před poškozujícím vlivem slunečních a UV paprsků. Jeho nemastné složení chrání vlasy přímo z nitra a zachovává jejich přirozený vzhled. Obsahuje Sunscreen Formula, která chrání vlasy před negativními vlivy slunečního záření, UV paprsků, větru, moře a chlorované vody. Vhodné pro všechny typy vlasů a hlavně pro ty, kteří tráví čas na slunci a chtějí zachovat svěžest barvy svých vlasů. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována. V naší nabídce naleznete i další výrobky z řady System Professional Sun .

 

Informace o produktu

  • Značka: Wella Professionals
  • EAN: 8005610676159
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy”}}.  . . . . . . . . .
Wella Professionals Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml
Wella Professionals Sprej na ochranu vlasů před UV paprsky SP (Sun UV Protection Spray) 125 ml
220