VOONO Amla 100g – Regenerační kondicionér a maska/ ztmavovač odstínu

329 

VOONO Amla 100g – Regenerační kondicionér a maska/ ztmavovač odstínu od spolehlivého výrobce Voono – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. VOONO Amla 100g – Regenerační kondicionér a maska/ ztmavovač odstínu v akci za cenu 329 Kč.

Katalogové číslo: 4799 Kategorie: , Štítek:

Popis

VOONO Amla 100g – Regenerační kondicionér a maska/ ztmavovač odstínu značky s tradicí a dobrou pověstí Voono , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Máte pocit, že jsou vaše vlasy, jako by bez života, že ztrácejí objem a lesk? Jedním z čistě přírodních produktů, který vám ke krásné hřívě může dopomoci je VOONO Amla – přírodní maska a kondicionér na vlasy nebo jako ztmavovač vašeho odstínu. Například smíchejte odstín Copper s lžící Amly a vznikne vám tmavě ohnivý odstín s odlesky do červena. Nebo pokud ji přidáte do hnědého odstínu, barva ztmavne o 1 odstín. Amla se může pochlubit obsahem celé řady vitamínů a cenných látek. Jedním z nejvýznamnějších je vitamín C, který napomáhá k uhlazení struktury vlasu. Vlasy jsou pak o poznání jemnější, hladší a především lesklejší. Amlu zalijte vlažnou vodou, aplikujte na vlasy a nechte působit 15 – 60 min (dle potřeby). Velký obsah vitamínu C Kondicionér Uhlazuje vlasy Ztmavuje vlasy o 1 odstín Přírodní regenerace

 

Informace o produktu

  • Značka: Voono
  • EAN: 4799
  • Další vlastnosti: Objem 100 g.  . . . . . . . . .
VOONO Amla 100g - Regenerační kondicionér a maska/ ztmavovač odstínu
VOONO Amla 100g – Regenerační kondicionér a maska/ ztmavovač odstínu
329