Vitalitys WeHo Style-In 200ml – Sprej ke zvětšení objemu

283 

Vitalitys WeHo Style-In 200ml – Sprej ke zvětšení objemu od této přední společnosti Vitalitys jde u nás právě teď pořídit výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online. Vitalitys WeHo Style-In 200ml – Sprej ke zvětšení objemu právě nyní za 283 Kč.

Katalogové číslo: 8012603056898 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Style-In 200ml – Sprej ke zvětšení objemu od výrobce Vitalitys je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Výhody produktu: dodává vlasům pevnost a objem od kořínků přesná a kontrolovaná aplikace přímo ke kořínkům díky speciálnímu dávkovači dodává vlasům jemnost a hebkost hedvábné proteiny hydratují vlasy Použití: nastříkejte na umyté a ručníkem vysušené vlasy, pročesejte a vyfoukejte dle potřeby. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603056898
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro objem vlasů. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Style-In 200ml - Sprej ke zvětšení objemu
Vitalitys WeHo Style-In 200ml – Sprej ke zvětšení objemu
283