Vitalitys WeHo Shine Drops 50ml – Kapky se zářivým efektem

269 

Vitalitys WeHo Shine Drops 50ml – Kapky se zářivým efektem od tohoto výrobce Vitalitys lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Vitalitys WeHo Shine Drops 50ml – Kapky se zářivým efektem nyní za 269 Kč.

Katalogové číslo: 8012603043638 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Shine Drops 50ml – Kapky se zářivým efektem od tohoto skvělého výrobce Vitalitys je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Výhody produktu: vlasům dodává mimořádný lesk zabraňuje roztřepení konečků chrání vlasy před vlhkostí zlepšuje rozčesávání a eliminuje statickou elektřinu Použití: do dlaní nakapejte několik kapek a naneste je na suché vlasy Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603043638
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Shine Drops 50ml - Kapky se zářivým efektem
Vitalitys WeHo Shine Drops 50ml – Kapky se zářivým efektem
269