Vitalitys WeHo Magic Styling 200ml – Termo-ochranné mléko

285 

Vitalitys WeHo Magic Styling 200ml – Termo-ochranné mléko od spolehlivého výrobce Vitalitys je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Vitalitys WeHo Magic Styling 200ml – Termo-ochranné mléko výhodně za skvělou cenu 285 Kč.

Katalogové číslo: 8012603043614 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Magic Styling 200ml – Termo-ochranné mléko od značky s dlouholetou historií Vitalitys je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Výhody produktu: umožňuje úpravu vlasů bez oplachování vlasy chrání před teplem, škodlivým UV zářením a znečištěným ovzduším ulehčuje rozčesávání a eliminuje statickou elektřinu optimální rozložení produktu, díky speciálnímu dávkovači Použití: stříkejte na umyté a ručníkem vysušené vlasy, učešte a pokračujte v další úpravě vlasů Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603043614
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling S tepelnou ochranou. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Magic Styling 200ml - Termo-ochranné mléko
Vitalitys WeHo Magic Styling 200ml – Termo-ochranné mléko
285