Vitalitys WeHo Fix Spray 500ml – Lak na vlasy se silnou fixací

335 

Vitalitys WeHo Fix Spray 500ml – Lak na vlasy se silnou fixací od skvělé značky Vitalitys lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Vitalitys WeHo Fix Spray 500ml – Lak na vlasy se silnou fixací právě nyní za skvělou cenu 335 Kč.

Katalogové číslo: 8012603043515 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Fix Spray 500ml – Lak na vlasy se silnou fixací značky Vitalitys je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Silný fixační lak zachovává dokonalý tvar účesu, dodává vlasům lesk a objem po každé aplikaci. Vlasy zůstanou přirozené a v pohybu. Zároveň chrání vlasy před krepatěním a škodlivým UV zářením. Nezanechává na vlasech žádný povlak a velmi snadno se vyčesává pomocí kartáče. Výhody produktu: zanechává vlasy přirozené a v pohybu rychleschnoucí nezanechává žádné stopy a snadno se vyčesává chrání vlasy před krepatěním a škodlivým UV zářením vlasy zůstávají zářivé a hedvábné Použití: nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 30cm. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603043515
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Fix Spray 500ml - Lak na vlasy se silnou fixací
Vitalitys WeHo Fix Spray 500ml – Lak na vlasy se silnou fixací
335