Vitalitys WeHo Control Mousse 250ml – Pěnové tužidlo

315 

Vitalitys WeHo Control Mousse 250ml – Pěnové tužidlo od skvělého výrobce Vitalitys lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Vitalitys WeHo Control Mousse 250ml – Pěnové tužidlo – nyní pořídíte za 315 Kč.

Katalogové číslo: 8012603043539 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Control Mousse 250ml – Pěnové tužidlo od společnosti s dlouholetou tradicí Vitalitys je k dostání za výborné peníze. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Výhody produktu: dodává pružnost a mimořádný objem i dlouhým vlasům účesu dodává formu a sílu nazatěžuje vlasy Použití: před použitím nádobku dobře protřepejte, naneste do vlasů hřebenem a pokračujte v další úpravě vlasů. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603043539
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Control Mousse 250ml - Pěnové tužidlo
Vitalitys WeHo Control Mousse 250ml – Pěnové tužidlo
315