Vitalitys Effécto Mousse Normale 250ml – Pěnové restrukturační tužidlo se střední fixací

209 

Vitalitys Effécto Mousse Normale 250ml – Pěnové restrukturační tužidlo se střední fixací od značky s dobrým jménem Vitalitys lze u nás získat pouze nyní za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Vitalitys Effécto Mousse Normale 250ml – Pěnové restrukturační tužidlo se střední fixací právě nyní za 209 Kč.

Katalogové číslo: 8012603013921 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys Effécto Mousse Normale 250ml – Pěnové restrukturační tužidlo se střední fixací od této skvělé značky Vitalitys je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Regenerační pěnové tužidlo dodává vlasům dlouhotrvající objem. NORMAL – normální fixace. Díky D-Pantenolu získá vlas hydrataci a ochranu vůči vnějším vlivům. Použití: Potřebné množství naneste na vlhké vlasy a obvyklým způsobem vlasy vysušte. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vyskokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603013921
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Vitalitys Effécto.  . . . . . . . . .
Vitalitys Effécto Mousse Normale 250ml - Pěnové restrukturační tužidlo se střední fixací
Vitalitys Effécto Mousse Normale 250ml – Pěnové restrukturační tužidlo se střední fixací
209