Vitalitys Effécto Maschera Ad Azione Districante 1000ml – Maska pro silně narušený vlas

475 

Vitalitys Effécto Maschera Ad Azione Districante 1000ml – Maska pro silně narušený vlas od předního výrobce Vitalitys – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Vitalitys Effécto Maschera Ad Azione Districante 1000ml – Maska pro silně narušený vlas , zboží pořídíte ted u nás za 475 Kč.

Katalogové číslo: 8012603013426 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys Effécto Maschera Ad Azione Districante 1000ml – Maska pro silně narušený vlas od známého dodavatele Vitalitys . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Díky speciálnímu složení masky je možně zregenerovat a následně výborně pročesat a tvarovat jakoukoliv strukturu vlasu. Maska dodává vlasům lesk a jemnost bez jejich zatížení. Použití: stejnoměrně naneste na ručníkem vysušené vlasy, jemně vmasírujte a nechte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vyskokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603013426
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Vitalitys Effécto.  . . . . . . . . .
Vitalitys Effécto Maschera Ad Azione Districante 1000ml - Maska pro silně narušený vlas
Vitalitys Effécto Maschera Ad Azione Districante 1000ml – Maska pro silně narušený vlas
475