Vitalitys Effécto Balsamo 1500ml – Hedvábný balzám na vlasy

498 

Vitalitys Effécto Balsamo 1500ml – Hedvábný balzám na vlasy od výrobce s dlouholetou historií Vitalitys je k dostání teď opravdu levně. Získejte tento produkt bezpečně online. Vitalitys Effécto Balsamo 1500ml – Hedvábný balzám na vlasy – nyní můžete mít za 498 Kč.

Katalogové číslo: 8012603013419 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys Effécto Balsamo 1500ml – Hedvábný balzám na vlasy s pečetí kvality od Vitalitys je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Dodává vlasům lesk, po aplikaci se vlasy výborně rozčesávají. Díky speciálnímu složení získávají vlasy zpět svou elasticitu a jemnost. Použití: Aplikujte po šamponem umytých vlasech do délek a důkladně opláchněte. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vyskokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603013419
  • Další vlastnosti: Objem 1500 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Vitalitys Effécto.  . . . . . . . . .
Vitalitys Effécto Balsamo 1500ml - Hedvábný balzám na vlasy
Vitalitys Effécto Balsamo 1500ml – Hedvábný balzám na vlasy
498