Vitalitys Deco melír Deco-Jo sáček 400g – Bezprašný melír

425 

Vitalitys Deco melír Deco-Jo sáček 400g – Bezprašný melír od dodavatele se skvělou pověstí Vitalitys je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Vitalitys Deco melír Deco-Jo sáček 400g – Bezprašný melír – nakoupíte u nás nyní za 425 Kč.

Katalogové číslo: 8012603049197 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys Deco melír Deco-Jo sáček 400g – Bezprašný melír s pečetí kvality od Vitalitys lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Deco-Jo Extra jemný zesvětlující systém s obsahem jojobového oleje. Deco Jo díky složení obohacenému o jojobový olej chrání strukturu vlasu během odbarvování. Proto je určen obzvláště pro vlasy jemné a křehké a díky bezprašnému složení se během přípravy nešíří do ovzduší. Díky speciálnímu patentu je tento výrobek šetrný a může být použit i u lidí s citlivou pokožkou. Vhodný pro: jemné a křehké vlasy. Poměr míchání: 1:3 Max. čas přípravy: 60min. Zesvětlení až o 6 odstínů. Výhodou Deco Jo je stálé zesvětlení beze změny struktury a elasticity vlasu. VITALITY´S Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603049197
  • Další vlastnosti: Objem 400 g. Řada Vitalitys Deco.  . . . . . . . . .
Vitalitys Deco melír Deco-Jo sáček 400g - Bezprašný melír
Vitalitys Deco melír Deco-Jo sáček 400g – Bezprašný melír
425