Valera Profesionální žehlička na vlasy Swiss`X PulseCare

2708 

Valera Profesionální žehlička na vlasy Swiss`X PulseCare od výrobce Valera je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Valera Profesionální žehlička na vlasy Swiss`X PulseCare v současnosti pořídíte za cenu 2708 Kč.

Katalogové číslo: 7610558012818 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Valera Profesionální žehlička na vlasy Swiss`X PulseCare od skvělé a známé značky Valera – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Digitální žehlička na vlasy Valera Swiss’X PulseCare s keramickým povrchem, který rovnoměrně vede teplo a dokonalého výsledku tak dosáhnete mnohem rychleji. Vysoký obsah turmalínu navíc uvolňuje záporné ionty, čímž zvyšuje přirozenou vlhkost vlasů. Žehlička se velmi rychle nahřívá a její teplotu si můžete nastavit v 5 úrovních, od 120 °C do 230 °C. Chytrá technologie ColourCare pečuje i o barvené vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Valera
  • EAN: 7610558012818
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Valera Profesionální žehlička na vlasy Swiss`X PulseCare
Valera Profesionální žehlička na vlasy Swiss`X PulseCare
2708