Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle šedý

330 

Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle šedý od této značky Tricomix je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle šedý – můžete mít za 330 Kč.

Katalogové číslo: 8058045540052 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle šedý od známého dodavatele Tricomix je k dostání výhodně. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Keratinový prášek okamžitě dává větší objem všem typům vlasů. Díky obsahu aktivní směsi proti ztrátě vlasů (patent TRICOMIX) je zvláště vhodný v případě androgenetického vypadávání vlasů a všech typů alopecie. Pudr se snadno aplikuje a pomocí elektrostatického efektu lehce přilne k vlasu a zaručí zcela přirozený vzhled. Jeho nanesením na pokožku hlavy získáte dlouhotrvající efekt, který odolává dešti, větru, potu a otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tricomix
  • EAN: 8058045540052
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem”}}.  . . . . . . . . .
Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Měděná
Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle šedý
330