Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle hnědý

354 

Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle hnědý od naší známé značky Tricomix je k dostání teď opravdu levně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle hnědý aktuálně za 354 Kč.

Katalogové číslo: 8058045540021 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle hnědý od společnosti s výborným jménem Tricomix je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Keratinový prášek okamžitě dává větší objem všem typům vlasů. Díky obsahu aktivní směsi proti ztrátě vlasů (patent TRICOMIX) je zvláště vhodný v případě androgenetického vypadávání vlasů a všech typů alopecie. Pudr se snadno aplikuje a pomocí elektrostatického efektu lehce přilne k vlasu a zaručí zcela přirozený vzhled. Jeho nanesením na pokožku hlavy získáte dlouhotrvající efekt, který odolává dešti, větru, potu a otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tricomix
  • EAN: 8058045540021
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem”}}.  . . . . . . . . .
Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Měděná
Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Světle hnědý
354