Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Blond

330 

Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Blond od této značky Tricomix . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Blond na našich stránkách za 330 Kč.

Katalogové číslo: 8058045540014 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Blond od spolehlivého výrobce Tricomix je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Keratinový prášek okamžitě dává větší objem všem typům vlasů. Díky obsahu aktivní směsi proti ztrátě vlasů (patent TRICOMIX) je zvláště vhodný v případě androgenetického vypadávání vlasů a všech typů alopecie. Pudr se snadno aplikuje a pomocí elektrostatického efektu lehce přilne k vlasu a zaručí zcela přirozený vzhled. Jeho nanesením na pokožku hlavy získáte dlouhotrvající efekt, který odolává dešti, větru, potu a otěru.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tricomix
  • EAN: 8058045540014
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem”}}.  . . . . . . . . .
Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Měděná
Tricomix Zhušťující keratinový prášek 3 g Blond
330