TRESemmé Tonující maska na vlasy Ash Blonde (Colouring Mask) 200 ml

212 

TRESemmé Tonující maska na vlasy Ash Blonde (Colouring Mask) 200 ml od našeho předního výrobce TRESemmé je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. TRESemmé Tonující maska na vlasy Ash Blonde (Colouring Mask) 200 ml v akci za cenu 212 Kč.

Katalogové číslo: 8710522880210 Kategorie: , Štítek:

Popis

TRESemmé Tonující maska na vlasy Ash Blonde (Colouring Mask) 200 ml od značky TRESemmé je k dostání online za výhodnout cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Color Enhancing Mask Ash Blonde vlasová maska obsahuje účinné barevné pigmenty, které redukují žlutý podtón a osvěžují barvu vlasů bez jejich poškození. Tato vyživující maska s arganovým olejem rozzáří barvu vašich vlasů během několika minut a dodá jim nádherný lesk mezi barvením a návštěvou salonu. Obsahuje také UV ochranu.

 

Informace o produktu

  • Značka: TRESemmé
  • EAN: 8710522880210
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy normální”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
TRESemmé Tonující maska na vlasy Ash Blonde (Colouring Mask) 200 ml
TRESemmé Tonující maska na vlasy Ash Blonde (Colouring Mask) 200 ml
212