Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý

605 

Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý od našeho výrobce Togethair je k dostání teď opravdu levně. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý , zboží pořídíte ted u nás za 605 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370004 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý od výrobce s dlouholetou historií Togethair , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Pudr značky Togethair s obsahem phytokeratinu slouží k vytvoření okamžitého objemu od kořínků vlasů, účesu zároveň propůjčí střední intenzitu fixace a dodá mu matný efekt. Jemné a unavené vlasy perfektně povzbudí, zajistí jim strukturu a pevnost. Vhodný pro světlé odstíny. Použití: Naneste malé množství přípravku přímo ke kořínkům vlasů, případně i do délek pro celkový objem účesu. Jemně zapracujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370004
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair White Texturiznig Dust 30ml - Objemový pudr světlý
Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý
605