Togethair Water Wax 100ml – vosk s mokrým efektem a lehkou fixací

460 

Togethair Water Wax 100ml – vosk s mokrým efektem a lehkou fixací od přední společnosti Togethair , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Togethair Water Wax 100ml – vosk s mokrým efektem a lehkou fixací výhodně za 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196149 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Water Wax 100ml – vosk s mokrým efektem a lehkou fixací od skvělého výrobce Togethair je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Ležérní mokrý efekt, přirozený lesk a k tomu lehká fixace účesu, to vše zajistí vosk na vlasy Togethair. Jemná flexibilní struktura umožňuje následnou remodelaci účesu a zabraňuje nežádoucímu efektu neupravených vlasů. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Vosk před použitím lehce zahřejte mezi prsty, poté aplikujte na suché vlasy a dotvarujte účes. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196149
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Water Wax 100ml - vosk s mokrým efektem a lehkou fixací
Togethair Water Wax 100ml – vosk s mokrým efektem a lehkou fixací
460