Togethair Volume Thin Hair Conditioner 1000ml – objemový kondicionér pro jemné vlasy

845 

Togethair Volume Thin Hair Conditioner 1000ml – objemový kondicionér pro jemné vlasy od našeho výrobce Togethair je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Togethair Volume Thin Hair Conditioner 1000ml – objemový kondicionér pro jemné vlasy právě nyní za 845 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195937 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Volume Thin Hair Conditioner 1000ml – objemový kondicionér pro jemné vlasy od skvělé značky Togethair . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Jemným vlasům zajistí potřebnou dávku objemu kondicionér z řady Volume. Obsahuje výtažky z ženšenu a mořského kolagenu, které odpovídají za buněčnou obnovu, výživu, posílení a výplň vlasového vlákna. Složení je přizpůsobeno tak, aby vlas nebyl zatížen, ale zároveň zůstal dokonale hydratovaný a plný síly. Pro maximální efekt je vhodné použití taktéž šamponu z produktové řady Volume. Aktivní složky: výtažek z ženšenu výtažek z mořského kolagenu Použití: Kondicionér aplikujte do umytých vlasů po celé jejich délce. Nechejte pár minut působit a poté důkladně opláchněte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195937
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Jemný vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Volume Thin Hair Conditioner 1000ml - objemový kondicionér pro jemné vlasy
Togethair Volume Thin Hair Conditioner 1000ml – objemový kondicionér pro jemné vlasy
845