Togethair Volume Foam 250ml – texturizační pěna

480 

Togethair Volume Foam 250ml – texturizační pěna od dodavatele s dobrým jménem Togethair je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte bezpečně a rychle online. Togethair Volume Foam 250ml – texturizační pěna za super cenu 480 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196170 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Volume Foam 250ml – texturizační pěna od našeho výrobce Togethair – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Jemné vlasy dostanou potřebnou dávku dlouhotrvajícího objemu s pomocí krémové texturizační pěny. Vlasy navíc zůstanou přirozeně lesklé, a to vše bez jakéhokoliv nechtěného zatížení. Tužidlo také poskytuje ochranu před tepelnou úpravou. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Naneste přípravek do dlaní a poté rovnoměrně vetřete do vlhkých, nebo suchých vlasů. Pokračujte ve stylingu vlasů obvyklým způsobem. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196170
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Volume Foam 250ml - texturizační pěna
Togethair Volume Foam 250ml – texturizační pěna
480