Togethair Strong Fix 400ml – lak na vlasy s extra silnou fixací

460 

Togethair Strong Fix 400ml – lak na vlasy s extra silnou fixací od společnosti Togethair je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Togethair Strong Fix 400ml – lak na vlasy s extra silnou fixací výhodně za skvělou cenu 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196163 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Strong Fix 400ml – lak na vlasy s extra silnou fixací od společnosti Togethair . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Extra silně fixační lak na vlasy s dlouhotrvajícím účinkem. Vlasy nijak nezatěžuje, nevysušuje a nelepí, naopak účes zůstává snadno tvarovatelný i po aplikaci. Poskytuje přirozený lesk a skvělou ochranu před vlhkostí. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25-30 cm. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196163
  • Další vlastnosti: Objem 400 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Strong Fix 400ml - lak na vlasy s extra silnou fixací
Togethair Strong Fix 400ml – lak na vlasy s extra silnou fixací
460