Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk

610 

Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk od společnosti Togethair , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk – cena 610 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196187 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk od společnosti s úžasnou pověstí Togethair je momentálně za bezkonkurenční cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Pomyslnou třešničku na dortu poskytne vlasům rozjasňující sprej značky Togethair. Dodává přirozený lesk a jas, postará se o hedvábnou jemnost a lehkost a zároveň zabrání elektrizování. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Před použitím přípravek protřepejte a následně aplikujte ze vzdálenosti cca 25-30 cm. Nechejte volně zaschnout. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196187
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro lesk vlasů.  . . . . . . . . .
Togethair Shine Air 250ml - rozjasňující sprej pro okamžitý lesk
Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk
610