Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér

460 

Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér od známé značky Togethair je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér za super cenu 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195470 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér od kvalitního výrobce Togethair je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Bezoplachový kondicionér ve spreji je skvělým okamžitým řešením pro suché a poškozené vlasy. Díky obsahu aktivních látek ze středomořských rostlin zajistí účinnou obnovu, hydrataci a potřebnou výživu. Vlasy zůstávají dokonale jemné, zářivě lesklé a bonusem je jejich snadnější rozčesávání. Aktivní složky: výtažky ze středomořských rostlin Použití: Před použitím lahvičku důkladně protřepejte, následně rovnoměrně nastříkejte na vlhké vlasy. Neoplachujte. Vhodné je použití také před tepelnou úpravou. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195470
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml - bezoplachový kondicionér
Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér
460