Togethair Nourishing Hair Mask 250ml – vyživující maska

460 

Togethair Nourishing Hair Mask 250ml – vyživující maska zboží dodává Togethair je momentálně ve výhodné akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Togethair Nourishing Hair Mask 250ml – vyživující maska aktuálně za 460 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370271 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Nourishing Hair Mask 250ml – vyživující maska od předního výrobce Togethair je k získání právě teď u nás za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Vysoce vyživující, hydratační maska s podílem ovsa a naklíčené pšenice perfektně pronikne do struktury vlasů a zajistí jim tak potřebnou hloubkovou péči. Zároveň napomůže snadnému rozčesávání. Speciálně vhodná pro suché, unavené vlasy bez známek života. Výsledkem zůstávají vlasy perfektně lesklé, hebké a vitální. Aktivní složky: Oves Naklíčená pšenice Použití: Přiměřené množství masky aplikujte do umytých, ručníkem vysušených vlasů, a to po celé jejich délce. Nechejte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. Pro intenzivnější ošetření naneste přípravek na suché vlasy před mytím šamponem, nechejte působit 15 minut, opláchněte a poté pokračuje v mytí vlasů. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370271
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Suchý vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Nourishing Hair Mask 250ml - vyživující maska
Togethair Nourishing Hair Mask 250ml – vyživující maska
460