Togethair Natural Glossy Serum 100ml – Sérum pro suché a poškozené vlasy

690 

Togethair Natural Glossy Serum 100ml – Sérum pro suché a poškozené vlasy od výrobce Togethair – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Togethair Natural Glossy Serum 100ml – Sérum pro suché a poškozené vlasy ve výhodné slevě 690 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370554 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Natural Glossy Serum 100ml – Sérum pro suché a poškozené vlasy od výrobce s dobrým jménem Togethair – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Intenzivní regenerační sérum vhodné pro suché a poškozené vlasy. Zajistí okamžitou obnovu, mimořádný lesk a hebkost. Vytvoří na vlasech lehký film, který zabraňuje nežádoucímu působení vlhka a chrání před dalším poškozením. Obsahuje výtažek z amly (indického angreštu), který má mimořádné hydratační a zjemňující schopnosti. Podporuje snadné rozčesávání a zanechává vlasy hloubkově vyživené, maximálně jemné a zdravé. Jedná se o veganský produkt bez obsahu silikonů, sulfátů či parabenů. Použití: Přípravek aplikujte na suché vlasy před jejich mytím, a sice do celých délek až po konečky. Následně zabalte do teplého ručníku a nechejte působit 15 minut. Poté opláchněte a pokračujte v umytí šamponem a ošetření maskou ze stejné produktové řady. Před vysoušením vlasů znovu naneste do konečků i délek, tentokrát již pouze malé množství produktu. Neoplachujte, upravte vlasy požadovaným způsobem. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370554
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Natural Glossy Serum 100ml - Sérum pro suché a poškozené vlasy
Togethair Natural Glossy Serum 100ml – Sérum pro suché a poškozené vlasy
690