Togethair Matt Paste 100ml – modelační vosk se silným účinkem a matujícím efektem

460 

Togethair Matt Paste 100ml – modelační vosk se silným účinkem a matujícím efektem od výrobce Togethair je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Získejte tento produkt bezpečně online. Togethair Matt Paste 100ml – modelační vosk se silným účinkem a matujícím efektem levně za cenu 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196118 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Matt Paste 100ml – modelační vosk se silným účinkem a matujícím efektem od skvělého a známého výrobce Togethair je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

O definici účesu a dodání struktury, matujícího efektu a také silné fixace se účinně postará modelační vosk na vlasy značky Togethair. Nezanechává za sebou nežádoucí stopy. Vlasy zůstávají po použití suché. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Vosk před použitím lehce zahřejte mezi prsty, poté aplikujte na suché vlasy a dotvarujte účes. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196118
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Matt Paste 100ml - modelační vosk se silným účinkem a matujícím efektem
Togethair Matt Paste 100ml – modelační vosk se silným účinkem a matujícím efektem
460