Togethair Detox Mud Purifying Treatment 100ml – detoxikační maska pro mastné vlasy

460 

Togethair Detox Mud Purifying Treatment 100ml – detoxikační maska pro mastné vlasy od spolehlivého výrobce Togethair , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Togethair Detox Mud Purifying Treatment 100ml – detoxikační maska pro mastné vlasy ve skvělé akci za 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195562 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Detox Mud Purifying Treatment 100ml – detoxikační maska pro mastné vlasy od kvalitní společnosti Togethair lze pořídit u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Zelený jíl bezesporu vyniká svými detoxikačními a čistícími účinky. A právě pro tyto své schopnosti je obsažen v masce určené zejména pro mastné vlasy. Spolu s dalšími čistícími minerály pohlcuje toxiny, které oslabená pokožka není schopna sama přirozeně vylučovat. Tímto napomáhá k obnově pokožky, která je pak lépe připravená vstřebat účinné látky v průběhu dalšího ošetření. Aktivní složky: zelený jíl čistící minerály Použití: Produkt nanášejte pomocí aplikátoru na suchou vlasovou pokožku před umytím za pomocí šamponu. Jemně masírujte a nechejte 5-10 minut působit. Poté důkladně opláchněte a pokračujte následným mytím obvyklým způsobem. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195562
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Mastný vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Detox Mud Purifying Treatment 100ml - detoxikační maska pro mastné vlasy
Togethair Detox Mud Purifying Treatment 100ml – detoxikační maska pro mastné vlasy
460