Togethair Colorsave Bi-Phase Spray 200ml – restrukturalizační kondicionér

460 

Togethair Colorsave Bi-Phase Spray 200ml – restrukturalizační kondicionér od známého dodavatele Togethair , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte tento produkt bezpečně online. Togethair Colorsave Bi-Phase Spray 200ml – restrukturalizační kondicionér – produkt momentálně prodáváme za 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195692 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Colorsave Bi-Phase Spray 200ml – restrukturalizační kondicionér od společnosti se zárukou kvality Togethair , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Bezoplachový sprej na vlasy, který zajistí okamžitou výživu, hydrataci a zářivý lesk. Obsahuje výtažky z květů ibišku a čajovníku s vynikajícími hydratačními a ochrannými schopnostmi. Zároveň přispívá ke snadnějšímu rozčesávání vlasů. Vhodné v kombinaci s ostatními produkty z řady Colorsave. Aktivní složky: výtažek z květů ibišku výtažek z čajovníku Použití: Před použitím lahvičku důkladně protřepejte, následně rovnoměrně nastříkejte na vlhké vlasy. Neoplachujte. Přípravek je vhodné používat před tepelnou úpravou. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195692
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Colorsave Bi-Phase Spray 200ml - restrukturalizační kondicionér
Togethair Colorsave Bi-Phase Spray 200ml – restrukturalizační kondicionér
460