Tigi Vyživující šampon na suché, poškozené vlasy Catwalk Oatmeal & Honey (Nourishing Shampoo) 750 ml

205 

Tigi Vyživující šampon na suché, poškozené vlasy Catwalk Oatmeal & Honey (Nourishing Shampoo) 750 ml od známé kvalitní značky Tigi je k dispizici za skvělou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Tigi Vyživující šampon na suché, poškozené vlasy Catwalk Oatmeal & Honey (Nourishing Shampoo) 750 ml nyní za 205 Kč.

Katalogové číslo: 615908426601 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tigi Vyživující šampon na suché, poškozené vlasy Catwalk Oatmeal & Honey (Nourishing Shampoo) 750 ml od tohoto předního výrobce Tigi lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Šampon Catwalk Oatmeal & Honey od značky Tigi je určený pro suché a poškozené vlasy po barvení. Proniká do hloubky vlasových vláken, kde je důkladně vyživuje a posiluje. Dokonale vlasy hydratuje, regeneruje a ozdravuje. Eliminuje lámání vlasů a třepení konečků, dopřeje vlasům unikátní dlouhodobou ochranu a péči. Aktivní látky: akátový med, pšeničné proteiny, vitamin E a další vyživující složky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tigi
  • EAN: 615908426601
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”750 ml”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Pro roztřepené konečky, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Tigi Vyživující šampon na suché
Tigi Vyživující šampon na suché, poškozené vlasy Catwalk Oatmeal & Honey (Nourishing Shampoo) 750 ml
205