Tigi Vyživující kondicionér pro suché a namáhané vlasy Bed Head Self Absorbed (Mega Nutrient Conditioner) 400 ml

219 

Tigi Vyživující kondicionér pro suché a namáhané vlasy Bed Head Self Absorbed (Mega Nutrient Conditioner) 400 ml od známé společnosti Tigi je právě nyní na našich stránkách v akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Tigi Vyživující kondicionér pro suché a namáhané vlasy Bed Head Self Absorbed (Mega Nutrient Conditioner) 400 ml – nyní získáte od 219 Kč.

Katalogové číslo: 615908433517 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tigi Vyživující kondicionér pro suché a namáhané vlasy Bed Head Self Absorbed (Mega Nutrient Conditioner) 400 ml od výrobce s dlouholetou historií Tigi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Vyživující kondicionér viditelně opravuje poškozené vlasy a zárveň je zevnitř posiluje. Poskytuje vlasům hydrataci a dodává lesk.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tigi
  • EAN: 615908433517
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”400 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Tigi Vyživující kondicionér pro suché a namáhané vlasy Bed Head Self Absorbed (Mega Nutrient Conditioner) 750 ml
Tigi Vyživující kondicionér pro suché a namáhané vlasy Bed Head Self Absorbed (Mega Nutrient Conditioner) 400 ml
219