Tigi Kondicionér pro suché a matné vlasy Bed Head Moisture Maniac (Moisturizing Conditioner) 400 ml

219 

Tigi Kondicionér pro suché a matné vlasy Bed Head Moisture Maniac (Moisturizing Conditioner) 400 ml od známého předního výrobce Tigi . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Tigi Kondicionér pro suché a matné vlasy Bed Head Moisture Maniac (Moisturizing Conditioner) 400 ml v současnosti za 219 Kč.

Katalogové číslo: 615908433494 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tigi Kondicionér pro suché a matné vlasy Bed Head Moisture Maniac (Moisturizing Conditioner) 400 ml od značky se skvělou pověstí Tigi je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Bohatý kondicionér hloubkově hydratuje a vyživuje suché a matné vlasy. Usnadňuje jejich rozčesávání a zanechává vlasy pružné a hebké.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tigi
  • EAN: 615908433494
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”400 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Tigi Kondicionér pro suché a matné vlasy Bed Head Moisture Maniac (Moisturizing Conditioner) 750 ml
Tigi Kondicionér pro suché a matné vlasy Bed Head Moisture Maniac (Moisturizing Conditioner) 400 ml
219