Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Terazzo Effect (Compact Styler)

322 

Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Terazzo Effect (Compact Styler) od známé kvalitní značky Tangle Teezer , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Terazzo Effect (Compact Styler) výhodně za skvělou cenu 322 Kč.

Popis

Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Terazzo Effect (Compact Styler) od dodavatele se skvělou pověstí Tangle Teezer , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P., který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Tangle Teezer doporučují přední vlasoví stylisté, prodávají ho nejlepší kadeřnické salony a je ověnčen nespočtem různých ocenění. Technologie: štětiny kartáče Tangle Teezer jsou speciálně rozvrhnuté a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Vzhledem k tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tangle Teezer
  • EAN: 5060630047740
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snadné rozčesávání”}}.  . . . . . . . . .
Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Terazzo Effect (Compact Styler)
Tangle Teezer Profesionální kartáč na vlasy Terazzo Effect (Compact Styler)
322