Subrína Style PRIME Root Lift 150ml – Objemový sprej

229 

Subrína Style PRIME Root Lift 150ml – Objemový sprej od tohoto skvělého výrobce Subrína , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte bezpečně online. Subrína Style PRIME Root Lift 150ml – Objemový sprej ve skvělé akci za 229 Kč.

Katalogové číslo: 4260446014818 Kategorie: , Štítek:

Popis

Subrína Style PRIME Root Lift 150ml – Objemový sprej od této značky Subrína , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Přirozený objem od kořínků vlasů a texturu a podporu účesu dodá objemový sprej Style Prime Root Lift. Nabízí také poměrně silný tužící efekt. Vhodný pro všechny délky vlasů. Použití: Vlasy vysušte ručníkem. Sprej následně rovnoměrně nastříkejte ke kořínkům vlasů a jemně konečky prstů vmasírujte. Následně vlasy vyfoukejte fénem. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260446014818
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro objem vlasů.  . . . . . . . . .
Subrína Style PRIME Root Lift 150ml - Objemový sprej
Subrína Style PRIME Root Lift 150ml – Objemový sprej
229