Subrína Style PRIME Blow-dry Spray 150ml – Objemový sprej

220 

Subrína Style PRIME Blow-dry Spray 150ml – Objemový sprej s pečetí kvality od Subrína je k dostátní teď u nás za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Subrína Style PRIME Blow-dry Spray 150ml – Objemový sprej stojí u nás 220 Kč.

Katalogové číslo: 4260446014726 Kategorie: , Štítek:

Popis

Subrína Style PRIME Blow-dry Spray 150ml – Objemový sprej s pečetí kvality od Subrína je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Stylingový sprej poskytuje silnějším a plnějším vlasům dokonalý objem. Účes zůstává po celý den v perfektním stavu, příjemný na dotek a přirozeně lesklý. Použití: Vlasy vysušte ručníkem. Sprej následně rovnoměrně nastříkejte ke kořínkům. Poté vlasy vyfoukejte fénem za použití kartáče. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čisticích prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260446014726
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro objem vlasů.  . . . . . . . . .
Subrína Style PRIME Blow-dry Spray 150ml - Objemový sprej
Subrína Style PRIME Blow-dry Spray 150ml – Objemový sprej
220