Subrína Style FINISH Wet Hair Spray 150ml – Lak bez plynu extra silný

190 

Subrína Style FINISH Wet Hair Spray 150ml – Lak bez plynu extra silný od skvělé a známé značky Subrína , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Subrína Style FINISH Wet Hair Spray 150ml – Lak bez plynu extra silný za výhodnou cenu 190 Kč.

Katalogové číslo: 4260446014931 Kategorie: , Štítek:

Popis

Subrína Style FINISH Wet Hair Spray 150ml – Lak bez plynu extra silný od společnosti s dlouholetou tradicí Subrína je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Vysoce tužící sprej funguje na stejném principu jako lak na vlasy, liší se pouze v balení, které neobsahuje stlačený plyn. Vhodný pro fixaci krátkých až středně dlouhých vlasů. Účesu zajistí mimořádně silnou pevnost a stabilitu, ale jen minimální množství lesku. Použití: Aplikujte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25-30 cm. SUBRÍNA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260446014931
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Subrína Style FINISH Wet Hair Spray 150ml - Lak bez plynu extra silný
Subrína Style FINISH Wet Hair Spray 150ml – Lak bez plynu extra silný
190