Subrína Style FINISH Volume Powder 10g – Objemový pudr

248 

Subrína Style FINISH Volume Powder 10g – Objemový pudr od známého výrobce Subrína je právě teď za super cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Subrína Style FINISH Volume Powder 10g – Objemový pudr levně za cenu 248 Kč.

Katalogové číslo: 4260446014917 Kategorie: , Štítek:

Popis

Subrína Style FINISH Volume Powder 10g – Objemový pudr od známé kvalitní značky Subrína lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Stylingový pudr pro vytvoření okamžitého efektu. Zajistí účesu maximální objem, plnost a strukturu od kořínků vlasů, poskytuje také skvělou fixaci. Pudr obsahuje arganový olej, který dodá vlasům péči a správnou hydrataci. Použití: Pudr je určený na suché vlasy. Pro výrazný objem jej aplikujte přímo ke kořínkům a jemně konečky prstů zapracujte. Pudr je také možno nasypat nejprve do dlaní a poté aplikovat ke kořínkům vlasů. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260446014917
  • Další vlastnosti: Objem 10 g. Styling Pro objem vlasů.  . . . . . . . . .
Subrína Style FINISH Volume Powder 10g - Objemový pudr
Subrína Style FINISH Volume Powder 10g – Objemový pudr
248