Subrína Care Repair Conditioner 250ml – Regenerační kondicionér

139 

Subrína Care Repair Conditioner 250ml – Regenerační kondicionér od výrobce se skvělou pověstí Subrína je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Subrína Care Repair Conditioner 250ml – Regenerační kondicionér v akci za 139 Kč.

Katalogové číslo: 4260446015532 Kategorie: , Štítek:

Popis

Subrína Care Repair Conditioner 250ml – Regenerační kondicionér od známého dodavatele Subrína je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Vlasový kondicionér zajistí dokonalou hebkost, lesk a správnou výživu vlasů. Postará se také o uzavření vlasových kutikul a přispívá k přirozenému zdraví a ochraně před tepelnou úpravou. Vhodný pro suché a poškozené vlasy. Aktivní složky: Baobabový olej – obsahuje soubor vitamínů A, B, C, D, F a omega mastné kyseliny, které dokonale hydratují a posilují slabé vlasy Výtažek z baobabového oleje – vlasy skvěle regeneruje a posiluje Glycerin – s významnými hydratačními a regeneračními účinky Použití: Aplikujte na umyté, lehce ručníkem vysušené vlasy. Rozčesejte, nechejte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. Pro maximální účinek doporučujeme umytí vlasů šamponem ze stejné produktové řady Repair. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260446015532
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Subrína Care Repair Conditioner 250ml - Regenerační kondicionér
Subrína Care Repair Conditioner 250ml – Regenerační kondicionér
139