Subrína Care Color Conditioner 1000ml – Kondicionér pro barvené vlasy

389 

Subrína Care Color Conditioner 1000ml – Kondicionér pro barvené vlasy od dodavatele se skvělou pověstí Subrína je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Subrína Care Color Conditioner 1000ml – Kondicionér pro barvené vlasy momentálně v akci za 389 Kč.

Katalogové číslo: 5617 Kategorie: , Štítek:

Popis

Subrína Care Color Conditioner 1000ml – Kondicionér pro barvené vlasy od kvalitní společnosti Subrína je k dostání za výborné peníze. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Kondicionér poskytuje barveným vlasům potřebnou ochranu a výživu, zajistí dlouhotrvající stálost barvy, přirozený lesk a pružnost. Aktivní složky: Superfood quinoa – zdrojem přírodního proteinu je jihoamerická obilnina, která vyniká svými antioxidačními účinky. Napomáhá udržení barvy ve vlasech, chrání ji a zamezuje jejímu blednutí. Vitamin E – zajistí ochranu barvy před volnými radikály a UV zářením. Použití: Aplikujte na umyté, lehce ručníkem vysušené vlasy. Rozčesejte, nechejte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. Pro maximální účinek doporučujeme umytí vlasů šamponem ze stejné produktové řady Care Colour. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 5617
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Subrína Care Color Conditioner 1000ml - Kondicionér pro barvené vlasy
Subrína Care Color Conditioner 1000ml – Kondicionér pro barvené vlasy
389