Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Black

2352 

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Black od výrobce Solis je právě teď za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Black stojí ted u nás 2352 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Black od známého výrobce Solis je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Dokonalý fén všech dob od značky Solis Swiss Perfection vyniká ve všech vlastnostech. Vyrobený je ve Švýcarsku podle vysokého standardu kvality, aby byl odolný a vydržel mnoho let. Efektivně suší vlasy k dokonalosti s o 50% vyšším tlakem vzduchu a o 40% větším průtokem vzduchu než běžné fény. Vysuší tak Vaše vlasy rychle a šetrně. Profesionální střídaví motor s výkonem 2300 W výrazně zkrátí dobu vysoušení a ochrání je před vystavením nadměrnému teplu. Díky integrované iontové technologii budou Vaše vlasy lesklé, zdravé a bez krepatění. Funkce studeného vzduchu Vám Váš účes přirozeně zafixuje. Použití turmalínu a keramiky zvyšuje uvolňování více negativních iontů a urychlí tak proces vysoušení a získání hladkých vlysů. Keramická část fénu zajišťuje stálou teplotu a jemné rozložení tepla. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí. Ergonomická rukojeť padne do každé ruky a zabraňuje předčasné únavě. Závěsné očko na konci rukojeti usnadní skladování. Odnímatelný filtr zajistí snadné čištění. Součástí je koncentrátor pro lepší rozložení tepla.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210968672
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Black
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Black
2352