Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Oxidizing Cream 40 VOL 12% 1000ml – Krémový peroxid s keratinem

199 

Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Oxidizing Cream 40 VOL 12% 1000ml – Krémový peroxid s keratinem zboží dodává Sinergy Cosmetics , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Oxidizing Cream 40 VOL 12% 1000ml – Krémový peroxid s keratinem – zboží máme ted u nás za 199 Kč.

Katalogové číslo: 5739 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Oxidizing Cream 40 VOL 12% 1000ml – Krémový peroxid s keratinem od kvalitního výrobce Sinergy Cosmetics jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Příjemně parfémovaný oxidační krém určený ke kombinaci s barvou na vlasy Sinergy Zen. Obsahuje keratin, který spolu s formulačními technologiemi zajistí hladkou, krémovou konzistenci. Krém je k vlasům maximálně šetrný, zachová jejich jemnost a hebkost, zároveň násobí účinek vlasové barvy. Aktivní složky: Hydrolyzovaný keratin extrahovaný z kukuřice, pšenice, rýže a ječmene – složka bohatá na vitaminové komplexy a oligoelementy, které tvoří základní strukturu vlasů. Dokonale regeneruje, obnovuje a vyživuje, poskytuje velkou dávku hydratace a také ochrany. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 5739
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Oxidizing Cream 40 VOL 12% 1000ml - Krémový peroxid s keratinem
Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Oxidizing Cream 40 VOL 12% 1000ml – Krémový peroxid s keratinem
199