Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Bleaching Powder Blu 500g – Melír bez obsahu amoniaku

439 

Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Bleaching Powder Blu 500g – Melír bez obsahu amoniaku od společnosti s předním postavením na trhu Sinergy Cosmetics – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Bleaching Powder Blu 500g – Melír bez obsahu amoniaku v akci za cenu 439 Kč.

Katalogové číslo: 8033745723912 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Bleaching Powder Blu 500g – Melír bez obsahu amoniaku od skvělé a známé značky Sinergy Cosmetics je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Profesionální melírovací prášek s obsahem modrých pigmentů zajistí šetrné, kvalitní a rovnoměrné zesvětlení vlasů až o 6 odstínů. Zároveň eliminuje výskyt nežádoucích odstínů oranžové či žluté barvy. Vlasové vlákno nijak neporušuje, naopak udržuje jeho elasticitu. Nestéká, nebobtná, nezahřívá se. Aktivní složky: Kukuřičný protein – zajistí skvělý čistící a zjemňující účinek. Hedvábné bílkoviny z kokonu bource morušového – složka, která se stará o hloubkovou regeneraci vlasů. Včelí vosk – nabízí ochranu a potřebnou hydrataci vlasové pokožce, má také protizánětlivý, antibakteriální a regenerační efekt. Xantanová guma – vzniká fermentací kukuřičného škrobu, funguje jako zahušťovadlo. Čistě modré pigmenty Použití: Smíchejte 30 g melírovacího prášku s 60 ml Sinergy Zen peroxidu. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745723912
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Bleaching Powder Blu 500g - Melír bez obsahu amoniaku
Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Bleaching Powder Blu 500g – Melír bez obsahu amoniaku
439