Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.3 Keratin Infusion 50ml – Keratinové sérum

385 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.3 Keratin Infusion 50ml – Keratinové sérum od skvělého výrobce Sinergy Cosmetics je k dostátní teď u nás za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.3 Keratin Infusion 50ml – Keratinové sérum v akci za 385 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721338 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.3 Keratin Infusion 50ml – Keratinové sérum od přední značky Sinergy Cosmetics je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Bezoplachové keratinové sérum pro intenzivní regeneraci a obnovu zajistí hloubkové posílení a opravení poškozené struktury vlasů. Přidaný arganový olej dodá hebkost, lesk a pružnost. Aktivní složky: Hydrolyzovaný keratin extrahovaný z kukuřice, pšenice, rýže a ječmene – složka bohatá na vitaminové komplexy a oligoelementy, které tvoří základní strukturu vlasů. Dokonale regeneruje, obnovuje a vyživuje, poskytuje velkou dávku hydratace a také ochrany. Arganový olej – vysoce intenzivně vyživuje, chrání a prodlužuje životnost barvy. Stará se také o jemnost, lesk a pružnost vlasů. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721338
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.3 Keratin Infusion 50ml - Keratinové sérum
Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.3 Keratin Infusion 50ml – Keratinové sérum
385