Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.2 Keratin Reconstruction Mask 500ml – Rekonstrukční maska s keratinem

420 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.2 Keratin Reconstruction Mask 500ml – Rekonstrukční maska s keratinem od kvalitního výrobce Sinergy Cosmetics lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.2 Keratin Reconstruction Mask 500ml – Rekonstrukční maska s keratinem aktuálně za super cenu 420 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721352 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.2 Keratin Reconstruction Mask 500ml – Rekonstrukční maska s keratinem od této spolehlivé značky Sinergy Cosmetics , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Našim cílem je vaše spokojenost.

Hluboce vyživující a regenerační maska s obsahem účinného keratinu a kolagenu. Obnovuje přirozený zdravý stav vlasů, které byly poškozeny chemickým ošetřením a namáhány vnějšími vlivy. Pro maximální efekt je vhodné masku aplikovat na vlasy umyté šamponem ze stejné řady. Aktivní složky: Hydrolyzovaný keratin extrahovaný z kukuřice, pšenice, rýže a ječmene – složka bohatá na vitaminové komplexy a oligoelementy, které tvoří základní strukturu vlasů. Dokonale regeneruje, obnovuje a vyživuje, poskytuje velkou dávku hydratace a také ochrany. Kolagenový přírodní protein rostlinného původu – zajistí sílu a vitalitu, podporuje přirozenou hustotu a plnost vlasů. Kořen ředkvičky – skvělý antioxidant, působí proti volným radikálům, chrání a čistí pokožku hlavy, má antimikrobiální účinek. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721352
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.2 Keratin Reconstruction Mask 500ml - Rekonstrukční maska s keratinem
Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.2 Keratin Reconstruction Mask 500ml – Rekonstrukční maska s keratinem
420