Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.3 Volumizing Hair Root Spray 150ml – Objemová sprej od kořínků

275 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.3 Volumizing Hair Root Spray 150ml – Objemová sprej od kořínků od přední značky Sinergy Cosmetics je k dostání za výborné peníze. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.3 Volumizing Hair Root Spray 150ml – Objemová sprej od kořínků výhodně za skvělou cenu 275 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721192 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.3 Volumizing Hair Root Spray 150ml – Objemová sprej od kořínků od výrobce Sinergy Cosmetics . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Bezoplachový sprej ke kořínkům vlasů se speciální recepturou, která zajistí vzpruhu, objem a sílu jemným a unaveným vlasům. Mimo jiné poskytuje antistatický účinek, taktéž chrání před volnými radikály a tepelným ošetřením. Výsledkem jsou vlasy plné objemu, lesku a vitality. Aktivní složky: Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. Hydrolyzovaný rýžový protein – s dokonalým posilujícím účinkem, hydratuje vlas do hloubky, dodává přirozený objem. Sójové, hedvábné a mléčné bílkoviny – udržují vlasy hydratovaný, vyživený a silný. Hedvábné bílkoviny z kokonu bource morušového – složka, která se stará o hloubkovou regeneraci vlasů. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721192
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.3 Volumizing Hair Root Spray 150ml - Objemová sprej od kořínků
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.3 Volumizing Hair Root Spray 150ml – Objemová sprej od kořínků
275