Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.2 Volumizing Mask 250ml – Objemová maska

199 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.2 Volumizing Mask 250ml – Objemová maska od přední společnosti Sinergy Cosmetics je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.2 Volumizing Mask 250ml – Objemová maska k sehnání zrovna v akci za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721161 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.2 Volumizing Mask 250ml – Objemová maska od tohoto výrobce Sinergy Cosmetics je právě teď u nás za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Jemné a křehké vlasy si zaslouží pořádnou dávku objemu, síly a vitality. Tu jim zajistí vlasová maska bohatá na cereálie, sójové mléko a hedvábné bílkoviny. Pro maximální efekt je vhodné masku aplikovat na vlasy umyté šamponem ze stejné řady. Aktivní složky: Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. Hydrolyzovaný rýžový protein – s dokonalým posilujícím účinkem, hydratuje vlas do hloubky, dodává přirozený objem. Sójové, hedvábné a mléčné bílkoviny – udržují vlasy hydratovaný, vyživený a silný. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721161
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.2 Volumizing Mask 250ml - Objemová maska
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.2 Volumizing Mask 250ml – Objemová maska
199