Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.3 Smoothing Milk 150ml – Uhlazující mléko na vlasy

240 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.3 Smoothing Milk 150ml – Uhlazující mléko na vlasy od naší známé značky Sinergy Cosmetics – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.3 Smoothing Milk 150ml – Uhlazující mléko na vlasy – nyní získáte od 240 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721185 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.3 Smoothing Milk 150ml – Uhlazující mléko na vlasy od naší známé značky Sinergy Cosmetics je momentálně ve výhodné akci. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Bezoplachový krém s okamžitým vyhlazujícím, antistatickým a ochranným účinkem před tepelným ošetřením. Speciální nemastné složení vlasy nezatěžuje, naopak je vyživí a zároveň se postará o jejich zkrocení, dodá jim hedvábnou jemnost a hladkost. Použití: Rovnoměrně aplikujte na vlhké vlasy po celé jejich délce. Následně pokračujte v úpravě běžným způsobem. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721185
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Styling Pro uhlazení vlasů. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.3 Smoothing Milk 150ml - Uhlazující mléko na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.3 Smoothing Milk 150ml – Uhlazující mléko na vlasy
240