Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.2 Smoothing Mask 250ml – Uhlazující maska

199 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.2 Smoothing Mask 250ml – Uhlazující maska značky Sinergy Cosmetics – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.2 Smoothing Mask 250ml – Uhlazující maska – produkt momentálně prodáváme za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721147 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.2 Smoothing Mask 250ml – Uhlazující maska od přední značky Sinergy Cosmetics lze pořídit u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Vlasová maska poskytne dokonalé uhlazení a narovnání i těm skutečně bohatým a nepoddajným kudrnám. Díky výtažku z lněného semínka zůstanou vlasy příjemně hebké a zkrocené. Pro maximální efekt je vhodné masku aplikovat na vlasy umyté šamponem ze stejné řady. Aktivní složky: Lněný olej – bohatý na vitamin F a Omega 6 a Omega 3, které vlasy chrání a starají se o jejich hedvábnou jemnost. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721147
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.2 Smoothing Mask 250ml - Uhlazující maska
Sinergy Cosmetics Sinergy Y2.2 Smoothing Mask 250ml – Uhlazující maska
199