Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.4 Restructuring Linseed Extract Cristalli 60ml – Krystaly na suché vlasy

305 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.4 Restructuring Linseed Extract Cristalli 60ml – Krystaly na suché vlasy značky s tradicí a dobrou pověstí Sinergy Cosmetics , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.4 Restructuring Linseed Extract Cristalli 60ml – Krystaly na suché vlasy stojí u nás 305 Kč.

Katalogové číslo: 8033745720058 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.4 Restructuring Linseed Extract Cristalli 60ml – Krystaly na suché vlasy od kvalitní značky Sinergy Cosmetics je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Vlasový olejíček se postará o ideální ošetření suchých a poškozených vlasů. Bohatý na lněný olej a výtažek z aloe pravé. Tato kombinace zajistí potřebnou výživu, hydrataci, přirozený lesk a navíc zabraňuje třepení konečků. Aktivní složky: Lněný olej – bohatý na vitamin F a Omega 6 a Omega 3, které vlasy chrání a starají se o jejich hedvábnou jemnost. Aloe pravá – blahodárná rostlina, která nachází uplatnění v mnoha oblastech pro své vynikající hydratační, zklidňující a ochranné účinky. Příznivě také ovlivňuje růst nových vlasů. Použití: Aplikujte na suché vlasy pro ošetření roztřepených konečků. Pro zabránění třepení nanášejte naopak do vlhkých vlasů. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745720058
  • Další vlastnosti: Objem 60 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.4 Restructuring Linseed Extract Cristalli 60ml - Krystaly na suché vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.4 Restructuring Linseed Extract Cristalli 60ml – Krystaly na suché vlasy
305