Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 1000ml – Maska na suché a poškozené vlasy

325 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 1000ml – Maska na suché a poškozené vlasy od značky se skvělou pověstí Sinergy Cosmetics lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 1000ml – Maska na suché a poškozené vlasy stojí u nás 325 Kč.

Katalogové číslo: 8033745720034 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 1000ml – Maska na suché a poškozené vlasy od výrobce s dlouholetou historií Sinergy Cosmetics , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

Suchým, poškozeným vlasům nabízí adekvátní péči vyživující a regenerační maska bohatá na mléčné a obilné bílkoviny. Ty zajistí ochranu, sílu a hloubkovou regeneraci a navrací vlasům zdravý vzhled. Pro maximální efekt je vhodné masku aplikovat na vlasy umyté šamponem ze stejné řady. Aktivní složky: Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. Mléčné bílkoviny – zajistí hloubkovou výživu vlasu po celé jeho délce, jejímž výsledkem je dokonalá hebkost, a to bez nežádoucího zatížení. Kokosový olej – bohatý zdroj antioxidantů a vitamínů, který úžasně posiluje, vyživuje a hydratuje. Zároveň přispívá k dokonalému lesku vlasů. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745720034
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 1000ml - Maska na suché a poškozené vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 1000ml – Maska na suché a poškozené vlasy
325